فیشیال آلمانی پوست چیست؟

تمرکز اصلی فیشیال آلمانی پوست این است که با روش های طبیعی پوست را بهبود ببخشد که هم نتیجه کوتاه مدت عالی داشته باشد و هم در دراز مدت باعث بهتر شدن وضعیت پوست از نظر زیبایی و طراوت شود.

چرا فیشیال آلمانی پوست؟

مزایای فیشیال آلمانی پوست از هر فردی به فرد دیگر به دلیل سن و میزان استفاده از لوازم آرایشی غیر استاندارد متفاوت است ولی در مجموع باعث ریلکس شدن پوست و بدن و ذهن می شود.هدف اصلی فیشیال آلمانی پوست، بهبود شرایط و ظاهر پوست است.

درروند تخصصی فیشیال آلمانی روند پیری به تاخیر می افتد ، چهره روشن تر می شود وکدری وتیرگی پوست برطرف می شود. نتیجه ی روحی و روانی فیشیال آلمانی افزایش قابل توجه اعتماد به نفس فرد می باشد.

 مراحل انجام فیشیال آلمانی پوست

۱-هر جلسه فیشیال آلمانی پوست باید با مشورت شروع شود،از مراجعه کننده می خواهیم فرمی را پرکند که شامل قسمت های مختلفی از جمله بیماری های پوستی،رژیم غذایی،مقدار آبی که فرد درطول روز می نوشد ،داروها و مکمل هایی که مصرف می کند و محصولات مراقبت پوستی ای که فرد درحال حاضرازآن استفاده میکند ،می باشد. با توجه به مشورت واطلاعاتی که مراجعه کننده در اختیار ما میگذارد روند درمانی مناسب را انتخاب می کنیم.

۲- در ابتدا محیط آرام بخش و مناسبی در اختیار کلاینت (مراجعه کننده) هست که به لحاظ ذهنی و روانی باعث آرامش مراجعه کننده حین انجام کار میشود.تمامی مراحل کار کاملا طبق اصول ضدعفونی واستریلیزه انجام میشود.

۳- اول پوست را با بخور گرم ازون مرطوب و منافذ را باز می کنیم که هم آرامبخش است هم باعث تسریع و راحتی روند خارج کردن جوش های سرسیاه و سرسفید به وسیله ی اتوی صورت (درما اف) می شود.

روش جوانسازی  فیشیال آلمانی 

_ در مرحله اول فیشیال آلمانی با استفاده از روغن های اساسی ( مورد نیاز سلول های پوستی ) که با اکسیژن فعال (ازون O3) غنی شده اند و دارای کلیه ویتامین های محلول در چربی E-A-D-K  هستند و مقادیر زیادی انواع اسید چرب امگا ۳-۶-۷-۹ را دارا می باشند. جهت تغذیه سلول های زایا و سلول های فیبروبلاست و کلاژن ساز و دیگر سلول های ایمنی و بهبودی اسکارهای پوستی به پوست بیمار و سلول های لایه های مختلف می رسانیم . این کار در مرحله یک فیشیال آلمانی انجام می شود.

_ در مرحله دوم  فیشیال آلمانی با استفاده از ژل های پروتئینی اساسی( مورد نیاز پوستی) که با اکسیژن فعال ( ازون O3) غنی شده اند و حاوی تمام ویتامین های محلول در آب هستند مانند B12-B6-B3-B1-C  هستند و مقادیر زیادی میکروفلزهای مورد متابولیسم مثلFe-Cd- Cu-Mo-Mg-Zn-Ca را به سلول های پوست می رسانیم که غنی شده با اکسیژن فعال ( ازون O3) می باشند و پوست کاملا از نظر پوشش های اساسی ، ویتامین های محلول در آب و میکرومینرال های همراه با اکسیژن پر انرژی مورد تغذیه قرار می گیرند .

 در ادامه با فیشیال آلمانی اکسیژن پر انرژی( ازون O3 ) به محض وارد شدن به بدن انرژی خود را که به نام انرژی حیات بخش Vital Energy از سال ۱۹۱۲ اسم گذاری شده است آزاد می کند و این انرژی باعث افزایش و تصحیح متابولیسم سلولی و سلول های زایای پوست و سلول های کلاژن ساز می شوند و تمام لایه های پوست دوباره سازی می شوند.  

 

 فیشیال آلمانی نوعی درمان  پوستی و دوباره سازی سلول های لایه های مختلف پوست و تولید کلاژن طبیعی در پوست است که باعث جوانسازی پوست تا ۱۵ سال خواهد شد!!

فیشیال آلمانی = تغذیه پوست + اکسیژن رسانی به پوست و تحریک سلول های پوستی با بهترین و بیشترین دستگاهای روز جهان است.